به فروشگاه کت شلوار مطهری  خوش آمدید

پارچه مطهری

درباره ما

این سایت بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشوردر زمینه فروش مستقیم محصولات شرکت ریسندگی و بافندگی پارچه مطهری می باشد ، اینک در یک قرن فعالیت، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که ما از نخستین روز تاسیس سعی کرده ایم به آن پایبند باشیم و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده ایم.

آسوده بیابید و آسان مقایسه کنید و خاص خرید کنید!
برخی فروشگاههای اینترنتی با قوانین اداره میشوند ،برخی با سلسله مراتب ،اما مایکو با ارزش ها پیش میرود؛ با ارزش هایی ساده اما بنیادین و اثر بخش. این ارزش ها در تمام مسیر هدایتگر ما هستند. می خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ما اشتیاقی بی پایان برای نو آوری درعرصه خرید اینترنتی میباشد.یکی دیگر از اهداف ما برآورده نمودن تمام نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ دهی به این نیاز ها میباشد. شفافیت و صداقت در این مسیر باتعویض کالا بعد از ارسال برای مشتریان ما مشهود خواهد بود. به تعهدات خود در قبال مشتریان وفاداریم و آن را پاس میداریم.وجه تمایز ما جامه عمل پوشاندن به شعار همیشه حق با مشتریست می باشد .

پارچه مطهری

چگونه می‌توانیم به سایت اعتماد کنیم؟این سایت متعلق به شرکت واکاوان وادی دنیای نوین ارتباط است و تنها نماینده فروش اینترنتی محصولات کارخانه ریسندگی و بافندگی مطهری در کل ایران می باشد . مجوز رسمی شرکت مطهری در منو سایت موجود می باشد .